Borusan Cat; 'Daha İyi Bir Dünya İçin Çözüm Üretiriz’ şirket amacıyla 3.000'den fazla çalışma arkadaşıyla inşaat, madencilik, enerji ve ulaşım endüstrilerinde faaliyet gösterir. Dünyanın önde gelen jeneratör markalarından FG Wilson’ın Türkiye ve Kuzey Irak distribütörlüğünü yürütür.

Borusan Cat, CRC adını verdiği Revizyon Merkezleri'nde, Exchange Programı B’Daha ile aşınmış ve ömrünü tamamlamış makine ve/veya parçalara yeni bir hayat sunar. Parts.cat.com (PCC) ile müşterilerinin ihtiyaç duydukları yedek parçalar hakkında bilgi almalarını, online sipariş vermelerini ve satış noktalarına gelmeden 7/24 yedek parça temin etmelerini sağlar. Süper Uygulaması Boom 360 ile müşterilerinin satışa sunulan tüm ürünlere erişmelerine, zaman ve mekândan bağımsız teklif almalarına, kampanyaları takip edebilmelerine ve daha bir çok farklı hizmet ile ihtiyaçlarını tek bir uygulama üzerinden yönetebilmelerine imkân tanır.

Sürdürülebilirlik çalışmalarıyla her yıl tonlarca atık oluşmasını engelleyen Borusan Cat, 2023 yılında döngüsel ekonomide 100 milyon doları aşan değer yaratmıştır. Borusan Cat’in Müneccim, Weking, Sound Diagnostic, Boom 360 olmak üzere 4 marka tescili ve 8 patenti bulunur.


Siteye Git