İlham vermek için önce bugünden aldığın ilhamla bir hayal kurman gerekir. Dünden daha yüksek bir bilinçle ve yepyeni bir vizyonla üretmen, tüm kaynaklarını kullanarak hayalini gerçeğe dönüştürmen gerekir. İlham kaynağı olmak için gelecekten aldığın ilhamla gerçek bir fayda yaratman gerekir.
Borusan olarak kurulduğumuz günden bu yana fayda yaratmayı amaçlıyoruz.

Hepimiz için daha iyi bir yaşam ve sürdürülebilir bir gelecek kurmak için çalışıyoruz.


Yeni çağ bilinciyle yeniyi düşlüyor, tasarlıyor, üretiyor, gerçeğe dönüştürüyoruz. 

Tüm kaynaklarımızı hepimize ilham kaynağı olsun diye seferber ediyoruz. 

Hayallerin, onları üretenlerin elinde gerçeğe dönüştüğünü biliyoruz. Bunun için yaratıcılığımızı üretim gücümüzle birleştiriyoruz. Doğanın döngüsünden, insan kaynağımızdan, yenilikçi fikirlerden ilham alıyoruz. Üretim gücümüz, çalışanlarımız, iş modellerimiz, paydaşlarımız ve iş birliklerimizle sürdürülebilir geleceğe ilham veriyoruz.

İklim

Sağlıklı bir iklim için düşlüyor, tasarlıyor, üretiyoruz.

Yenilikçi fikirlerimizi, üretim becerimizi, yetkinliklerimizi ve yaratıcılığımızı iklim krizinin aşılması için kullanıyoruz. Amacımız, işleyişi bozulmuş olan iklimin onarılmasına yardımcı olmak. Tüm kaynaklarımızla hem kendi operasyonlarımızda hem de tüm değer zincirimizde iklim için sağlıklı sistemler kurmayı düşlüyor, tasarlıyor, gerçeğe dönüştürüyoruz.

İklim

İnsan odaklı bir kurum kültürü ve toplumsal gelişim için düşlüyor, tasarlıyor, gerçeğe dönüştürüyoruz.

Çalışma arkadaşlarımızve paydaşlarımızla parlak bir gelecek yaratmak için birlikte çalışıyoruz. Toplumumuza faydalı olmak için yenilikçi ilişki modelleri tasarlıyoruz. Amacımız herkes için yenileyici ve sürdürülebilir bir geleceğe ilham vermek. İnsan kaynağımızla parlak bir geleceği düşlüyor, tasarlıyor, gerçeğe dönüştürüyoruz.

inovasyon

Yeni bir çağ için düşlüyor, tasarlıyor, üretiyoruz.

Yenilikçi fikirlerden ilham alıyor, yepyeni bir geleceğe ilham veriyoruz. Önceliğimiz geleceğe uygun, yenilikçi ve sürdürülebilir iş modellerini hayata geçirmek. Kurumsal kaynaklarımız ve inovasyon kapasitemizle yenilikçi bir geleceği düşlüyor, tasarlıyor, gerçeğe dönüştürüyoruz.

Borusan olarak kuruluşumuzdan bu yana sürdürülebilir bir geleceğin ilham kaynağı olmak için çalışıyoruz. Yeni bir çağ, yeni bir dünya, yeni hayaller ve yenilikçi fikirler için geleceğe ilham verenlerle Borusan’da buluşuyoruz.